Možnosti ubytovania
a cenník

 

Možnosti ubytovania

Ubytovacie priestory sú rozdelené na dve časti – apartmánovú a izbovú časť, ktoré majú samostatné vstupy zo zastrešenej terasy.

V izbovej časti na prízemí nájdete komfortne vybavenú spoločenskú miestnosť – bar, krb, billiard, stolný futbal, čalúnené stoličky, stoly pre 15 – 20 osôb, TV, WiFi, audio (spoločenská miestnosť je k dispozícii iba pri rezervácii balíka KOMFORT alebo pri rezervácii celého penziónu). So spoločenskou miestnosťou je prepojená kompletne vybavená kuchyňa. Záhradnými dverami sa zo spoločenskej miestnosti vychádza do záhrady s rustikálnym altánkom, ktorý disponuje sedením pre 15 – 20 osôb, grilom, kotlinou a teplou vodou.

Izbová časť penziónu sa nachádza v podkroví. Skladá sa zo štyroch dvojlôžkových izieb (1x je možné vybaviť izbu prístelkou) a jednej jednolôžkovej izby s prístelkou. Hostia môžu využiť spoločný kuchynský kútik vybavený mikrovlnkou, varnou kanvicou a chladničkou. Na požiadanie Vám poskytneme elektrickú dvojplatničku so základnými potrebami. Dámske a pánske kúpelne so sprchami aj samostatné toalety sa nachádzajú mimo izieb. TV sa nachádza v spoločenskom kútiku. Všetky izby sú pokryté WiFi.

Na záhrade za penziónom si na svoje prídu deti – nájdu tu napríklad trampolínu, zlaňovačku, lezeckú stenu s atrakciami, hojdačky či veľký kolotoč.

Dieťa do 5 rokov má ubytovanie s nárokom na lôžko ZADARMO.

Ubytovať sa (check-in) je možné od 14:00. Prosím vás, aby ste sa odubytovali (check-out) do 10:00. Ďakujeme.

Apartmán č.1

Apartmán č.1 je priestranný jednoizbový apartmán na prízemí, ktorý je vybavený krbom, TV, WiFi, konferenčným sedením, kuchyňkou, kúpelňou s WC a vaňou. Večer oceníte posedenie pri krbe s výhľadom na dvor. Apartmán je ideálny pre štvorčlenné rodiny s menšími deťmi.

 

 •  apartmán pre 4 osoby
 • štýlová drevená manželská posteľ
 • 1x prístelka – pevná drevená posteľ
 • 1x prístelka – rozťahovací gauč 140 x 200cm
 • krb, kúpeľňa s vaňou a WC, TV, WiFi, kuchynka

Apartmán č.2

Apartmán č.2 je dvojizbový apartmán na poschodí, ktorý je vybavený TV, WiFi, konferenčným sedením, kúpelňou s WC a vaňou. Hlavná izba disponuje manželskou posteľou, druhá izba zas pohodlnou štýlovou posteľou, z ktorej sa dá vytiahnuť prístelka.

 

 • apartmán pre 4 osoby v dvoch izbách
 • štýlová drevená manželská posteľ v samostatnej izbe
 • 1x prístelka – pevná drevená posteľ
 • 1x prístelka –  vyťahovací drevený rošt s matracom
 • kúpeľňa s vaňou a WC, 2 x TV, WiFi, kuchynský kútik

Izby štandard

Penzión má k dispozícii 9 stálych lôžok a 2 prístelky. Celková kapacita 11 lôžok je ideálna pre dve – tri rodiny, alebo partiu kamarátov. Pánske a dámske WC a sprchy sú oddelené. Na každej izbe je WiFi pripojenie. TV je k dispozícií v spoločenskom kútiku.

 

 • 1 x jednolôžková izba s možnosťou prístelky
 • 4 x dvojlôžková izba (1 x možnosť prístelky)
 • 2 kúpeľne separátne pre dámy a pánov
 • 2 WC s predizbami a umývadlami
 • spoločenský kútik s pohovkou, konferenčným stolíkom a satelitnou TV, Wi-Fi

Cenník ubytovania a doplnkových služieb

Letná sezóna

1. máj – 30. september

Zimná sezóna

1. október – 30. apríl

*uvedená cena platí pri rezervácii minimálne 2 nocí. Pri rezervácii apartmánu na 1 noc účtujeme príplatok 10€.

Výhodná ponuka (leto/zima)

Cenník doplnkových služieb

Všetky ceny sú uvedené s 10% DPH.

Máte v pláne spraviť si predĺžený víkend alebo stráviť tohtoročnú dovolenku na Orave? Ak ste odpovedali áno, dovolenku v Penzióne u Sovy Vám odporúča ubytovací portál Mega ubytovanie na Slovensku. Na stránkach tohto webu nájdete aj našu prezentáciu, ktorá patrí k najvyhľadávanejším v sekciách ubytovanie Orava a ubytovanie Dolný Kubín. V zimnom období sa k našej prezentácii najľahšie dostanete cez stránku ubytovanie Kubínska hoľa – pretože lyžovačka na Orave patrí k tým najkrajším zážitkom.